Pilih negara atau rantau anda.

Close
Masuk Daftar E-mel:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

FTL-1419-3D

Finisar CorporationFinisar Corporation
FTL-1419-3D Image
Imej mungkin perwakilan. Lihat spesifikasi untuk butiran produk.

Gambaran Produk

Nombor Bahagian: FTL-1419-3D
Pengilang / jenama: Finisar Corporation
Penerangan Produk TXRX OPT GBIC 1 GB/S 1310NM
Helaian data: FTL-1419-3D.pdf
Status RoHS Memimpin percuma / RoHS Compliant
Keadaan Stok 287 pcs stock
Kapal Dari Hong Kong
Cara Penghantaran DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 287 pcs
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
1 pcs
$99.497
Permintaan Quote
Sila lengkapkan semua bidang yang diperlukan dengan maklumat kenalan anda. Klik " SUBMIT RFQ " kami akan menghubungi anda tidak lama lagi melalui e-mel. Atau E-mel kami:Info@infinity-electronic.com
  • Harga sasaran:(USD)
  • Qty:
Jumlah:$99.497

Sila beri kami harga sasaran anda jika kuantiti lebih besar daripada yang dipaparkan.

  • Nombor Bahagian
  • nama syarikat
  • Nama Kenalan
  • E-mel
  • Mesej

Spesifikasi FTL-1419-3D

Nombor Bahagian FTL-1419-3D Pengeluar Finisar Corporation
Penerangan TXRX OPT GBIC 1 GB/S 1310NM Status Status Percuma / Rosh Status Memimpin percuma / RoHS Compliant
Kuantiti Tersedia 287 pcs Lembaran data FTL-1419-3D.pdf
panjang gelombang 1310nm Voltan - Bekalan 3.15 V ~ 5.5 V
Siri - Nama lain 775-1008
FTL14193D
pemasangan Jenis - Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) 1 (Unlimited)
Status Status Percuma / Rosh Status Lead free / RoHS Compliant Penerangan terperinci Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 1.25Gbps 1310nm 3.15 V ~ 5.5 V SC
Kadar Data 1.25Gbps Jenis penyambung SC
aplikasi Ethernet

Penghantaran

★ PENGHANTARAN PERCUMA VIA DHL / FEDEX / UPS JIKA DENGAN JUMLAH SEMUA 1,000 USD.
(HANYA UNTUK Litar Bersepadu, Perlindungan Litar, RF / JIKA dan RFID, Optoelektronik, Sensor, Transduser, Transformer, Isolator, Suis, Relay)

FEDEX www.FedEx.com Dari $ 35.00 yuran penghantaran asas bergantung kepada zon dan negara.
DHL www.DHL.com Dari $ 35.00 yuran penghantaran asas bergantung kepada zon dan negara.
UPS www.UPS.com Dari $ 35.00 yuran penghantaran asas bergantung kepada zon dan negara.
TNT www.TNT.com Dari $ 35.00 yuran penghantaran asas bergantung kepada zon dan negara.

★ Masa penghantaran akan memerlukan 2-4 Hari untuk kebanyakan negara di seluruh dunia oleh DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Sila hubungi kami jika anda mempunyai sebarang soalan mengenai penghantaran. Email kami Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

JAMINAN SELEPAS JUALAN

  1. Setiap produk dari Infinity-Semiconductor.com telah diberi tempoh jaminan 1 TAHUN. Sepanjang tempoh ini, kami dapat menyediakan penyelenggaraan teknikal percuma jika terdapat masalah tentang produk kami.
  2. Sekiranya anda mendapati masalah kualiti mengenai produk kami selepas menerimanya, anda boleh mengujinya dan memohon bayaran balik tanpa syarat jika ia dapat dibuktikan.
  3. Jika produk rosak atau tidak berfungsi, anda boleh kembali kepada kami dalam tempoh 1 tahun, semua caj pengangkutan dan kastam barangan ditanggung oleh kami.

Tag berkaitan

Produk Berkaitan

FTL-1319-3D-2.5
FTL-1319-3D-2.5
Pengilang: Finisar Corporation
Penerangan: TXRX GBIC 1310NM 1X/2X 2.125GBS
Dalam stok: 4589 pcs
Muat turun: FTL-1319-3D-2.5.pdf
RFQ
FTL-1619-59
FTL-1619-59
Pengilang: Finisar Corporation
Penerangan: TXRX GBIC CWDM APD 1590NM RED
Dalam stok: 5823 pcs
Muat turun: FTL-1619-59.pdf
RFQ
FTL-1619-49
FTL-1619-49
Pengilang: Finisar Corporation
Penerangan: TXRX GBIC CWDM APD 1490NM VIOLET
Dalam stok: 3132 pcs
Muat turun: FTL-1619-49.pdf
RFQ
FTL-1619-47
FTL-1619-47
Pengilang: Finisar Corporation
Penerangan: TXRX GBIC CWDM APD 1470NM GRAY
Dalam stok: 5355 pcs
Muat turun: FTL-1619-47.pdf
RFQ
FTL-1619-51
FTL-1619-51
Pengilang: Finisar Corporation
Penerangan: TXRX GBIC CWDM APD 1510NM BLUE
Dalam stok: 5597 pcs
Muat turun: FTL-1619-51.pdf
RFQ
FTL-1619-61
FTL-1619-61
Pengilang: Finisar Corporation
Penerangan: TXRX GBIC CWDM APD 1610NM BROWN
Dalam stok: 7081 pcs
Muat turun: FTL-1619-61.pdf
RFQ
FTL-1619-57
FTL-1619-57
Pengilang: Finisar Corporation
Penerangan: TXRX GBIC CWDM APD 1570NM ORANGE
Dalam stok: 6873 pcs
Muat turun: FTL-1619-57.pdf
RFQ
FTL-1619-55
FTL-1619-55
Pengilang: Finisar Corporation
Penerangan: TXRX GBIC CWDM APD 1550NM YELLOW
Dalam stok: 2912 pcs
Muat turun: FTL-1619-55.pdf
RFQ
FTL-1319-3D-DD
FTL-1319-3D-DD
Pengilang: Finisar Corporation
Penerangan: TXRX GBIC 1310NM 1X 1.25GBS
Dalam stok: 3939 pcs
Muat turun: FTL-1319-3D-DD.pdf
RFQ
FTL-1619-53
FTL-1619-53
Pengilang: Finisar Corporation
Penerangan: TXRX GBIC CWDM APD 1530NM GREEN
Dalam stok: 3880 pcs
Muat turun: FTL-1619-53.pdf
RFQ
FTL-1519-3D
FTL-1519-3D
Pengilang: Finisar Corporation
Penerangan: TXRX OPT GBIC 1 GB/S 1550NM
Dalam stok: 5102 pcs
Muat turun: FTL-1519-3D.pdf
RFQ
FTL-1319-3D
FTL-1319-3D
Pengilang: Finisar Corporation
Penerangan: TXRX OPT GBIC 1 GB/S 1310NM
Dalam stok: 3129 pcs
Muat turun: FTL-1319-3D.pdf
RFQ

Berita Industri

Rohm menambah 10 moskets SiC automotif
"Pengenalan siri SCT3xxxxxHR membolehkan Rohm menawarkan barisan terbesar AEC-Q101 yang memenuhi sya...
ON menambah kepada SiC MOSFETs
ON Semiconductor telah memperkenalkan dua SiC MOSFET yang bertujuan untuk aplikasi EV, solar dan UPS...
APEC: TI berfikir secara lisan untuk membuat cip ac-dc dengan pendirian 15mW
"Peranti ini mencapai keseimbangan terbaik antara kecekapan tinggi dan bunyi ultra rendah sementara ...
Kandungan Penaja: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Penganalisis spektrum SIGLENT SVA1015X adalah alat yang sangat kuat dan fleksibel bagi pelbagai ukur...
Perbelanjaan peralatan pembuatan separa dijangka menurun 14% tahun ini dan berkembang 27% tahun depan
Didorong oleh kelembapan dalam sektor memori, kelembapan tahun 2019 menandakan berakhirnya pertumbuh...
Power Stamp Alliance memotong keperluan CPU hos untuk memantau PSU, dan menambah reka bentuk rujukan
Perikatan (Technologies Terbenam Artesyn, Penyelesaian Kuasa Bel, Flex, dan STMicroelectronics) tela...
APEC: Kuasa SiC dan alat kuasa berasaskan awan yang bertambah baik
Keupayaan carian telah dipertingkatkan, dan terdapat menu gaya karusel yang membolehkan peranti dan ...
Dengrove menambah penjimat DC / DC penjimatan ruang dari Recom
Ia direka untuk aplikasi yang memerlukan ketumpatan kuasa tinggi dan kecekapan tinggi dan mempunyai ...
Pemproses lengan pertama tentera yang pertama untuk aplikasi hi-rel
LS1046A adalah sebahagian daripada portfolio Layerscape Lengan 64-bit NXP, dengan lengan quad-core 1...