Pilih negara atau rantau anda.

Close
Masuk Daftar E-mel:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

2-1906015-1

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Imej mungkin perwakilan. Lihat spesifikasi untuk butiran produk.

Gambaran Produk

Nombor Bahagian: 2-1906015-1
Pengilang / jenama: Agastat Relays / TE Connectivity
Penerangan Produk CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN
Helaian data: 2-1906015-1.pdf
Status RoHS Memimpin percuma / RoHS Compliant
Keadaan Stok 1210 pcs stock
Kapal Dari Hong Kong
Cara Penghantaran DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 1210 pcs
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
1 pcs
$25.527
Permintaan Quote
Sila lengkapkan semua bidang yang diperlukan dengan maklumat kenalan anda. Klik " SUBMIT RFQ " kami akan menghubungi anda tidak lama lagi melalui e-mel. Atau E-mel kami:Info@infinity-electronic.com
  • Harga sasaran:
  • Qty:
Jumlah:$25.527

Sila beri kami harga sasaran anda jika kuantiti lebih besar daripada yang dipaparkan.

  • Nombor Bahagian
  • nama syarikat
  • Nama Kenalan
  • E-mel
  • Mesej

Spesifikasi 2-1906015-1

Nombor Bahagian 2-1906015-1 Pengeluar Agastat Relays / TE Connectivity
Penerangan CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN Status Status Percuma / Rosh Status Memimpin percuma / RoHS Compliant
Kuantiti Tersedia 1210 pcs Lembaran data 2-1906015-1.pdf
Jenis Multimode, Duplex Siri -
kembali kerugian - penilaian OFNR
Suhu Operasi - Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) 1 (Unlimited)
Panjang - keseluruhan 68.9' (21.0m) Status Status Percuma / Rosh Status Lead free / RoHS Compliant
Jacket (penebat) bahan - Kehilangan Insertion 0.53dB
Jenis Fiber 50/125 ciri-ciri Riser, Zipcord
Penerangan terperinci Cable Fiber Optic LC Duplex, Secure To LC Duplex 50/125 68.9' (21.0m) Warna - Penyambung Beige, Green
Warna - Kabel Orange Jenis kabel Twin Zip
Diameter kabel 0.08" (2.0mm) Bend Radius -
2 penyambung LC Duplex penyambung 1 LC Duplex, Secure

Penghantaran

★ PENGHANTARAN PERCUMA VIA DHL / FEDEX / UPS JIKA DENGAN JUMLAH SEMUA 1,000 USD.
(HANYA UNTUK Litar Bersepadu, Perlindungan Litar, RF / JIKA dan RFID, Optoelektronik, Sensor, Transduser, Transformer, Isolator, Suis, Relay)

FEDEX www.FedEx.com Dari $ 35.00 yuran penghantaran asas bergantung kepada zon dan negara.
DHL www.DHL.com Dari $ 35.00 yuran penghantaran asas bergantung kepada zon dan negara.
UPS www.UPS.com Dari $ 35.00 yuran penghantaran asas bergantung kepada zon dan negara.
TNT www.TNT.com Dari $ 35.00 yuran penghantaran asas bergantung kepada zon dan negara.

★ Masa penghantaran akan memerlukan 2-4 Hari untuk kebanyakan negara di seluruh dunia oleh DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Sila hubungi kami jika anda mempunyai sebarang soalan mengenai penghantaran. Email kami Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

JAMINAN SELEPAS JUALAN

  1. Setiap produk dari Infinity-Component.hk telah diberi tempoh jaminan 1 TAHUN. Sepanjang tempoh ini, kami dapat menyediakan penyelenggaraan teknikal percuma jika terdapat masalah tentang produk kami.
  2. Sekiranya anda mendapati masalah kualiti mengenai produk kami selepas menerimanya, anda boleh mengujinya dan memohon bayaran balik tanpa syarat jika ia dapat dibuktikan.
  3. Jika produk rosak atau tidak berfungsi, anda boleh kembali kepada kami dalam tempoh 1 tahun, semua caj pengangkutan dan kastam barangan ditanggung oleh kami.

Tag berkaitan

Produk Berkaitan

2-1906015-2
2-1906015-2
Pengilang: Agastat Relays / TE Connectivity
Penerangan: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN
Dalam stok: 1304 pcs
Muat turun: 2-1906015-2.pdf
RFQ
2-1906015-7
2-1906015-7
Pengilang: Agastat Relays / TE Connectivity
Penerangan: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN
Dalam stok: 1270 pcs
Muat turun: 2-1906015-7.pdf
RFQ
2-1906014-9
2-1906014-9
Pengilang: Agastat Relays / TE Connectivity
Penerangan: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL
Dalam stok: 1255 pcs
Muat turun: 2-1906014-9.pdf
RFQ
2-1906014-8
2-1906014-8
Pengilang: Agastat Relays / TE Connectivity
Penerangan: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL
Dalam stok: 1255 pcs
Muat turun: 2-1906014-8.pdf
RFQ
2-1906015-3
2-1906015-3
Pengilang: Agastat Relays / TE Connectivity
Penerangan: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN
Dalam stok: 1214 pcs
Muat turun: 2-1906015-3.pdf
RFQ
2-1906014-5
2-1906014-5
Pengilang: Agastat Relays / TE Connectivity
Penerangan: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL
Dalam stok: 1063 pcs
Muat turun: 2-1906014-5.pdf
RFQ
2-1906014-7
2-1906014-7
Pengilang: Agastat Relays / TE Connectivity
Penerangan: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL
Dalam stok: 1259 pcs
Muat turun: 2-1906014-7.pdf
RFQ
2-1906015-6
2-1906015-6
Pengilang: Agastat Relays / TE Connectivity
Penerangan: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN
Dalam stok: 1290 pcs
Muat turun: 2-1906015-6.pdf
RFQ
2-1906015-5
2-1906015-5
Pengilang: Agastat Relays / TE Connectivity
Penerangan: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN
Dalam stok: 1187 pcs
Muat turun: 2-1906015-5.pdf
RFQ
2-1906015-0
2-1906015-0
Pengilang: Agastat Relays / TE Connectivity
Penerangan: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN
Dalam stok: 1335 pcs
Muat turun: 2-1906015-0.pdf
RFQ
2-1906014-6
2-1906014-6
Pengilang: Agastat Relays / TE Connectivity
Penerangan: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL
Dalam stok: 1019 pcs
Muat turun: 2-1906014-6.pdf
RFQ
2-1906015-4
2-1906015-4
Pengilang: Agastat Relays / TE Connectivity
Penerangan: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN
Dalam stok: 1308 pcs
Muat turun: 2-1906015-4.pdf
RFQ

Berita Industri

Rohm menambah 10 moskets SiC automotif
"Pengenalan siri SCT3xxxxxHR membolehkan Rohm menawarkan barisan terbesar AEC-Q101 yang memenuhi sya...
ON menambah kepada SiC MOSFETs
ON Semiconductor telah memperkenalkan dua SiC MOSFET yang bertujuan untuk aplikasi EV, solar dan UPS...
APEC: TI berfikir secara lisan untuk membuat cip ac-dc dengan pendirian 15mW
"Peranti ini mencapai keseimbangan terbaik antara kecekapan tinggi dan bunyi ultra rendah sementara ...
Kandungan Penaja: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Penganalisis spektrum SIGLENT SVA1015X adalah alat yang sangat kuat dan fleksibel bagi pelbagai ukur...
Perbelanjaan peralatan pembuatan separa dijangka menurun 14% tahun ini dan berkembang 27% tahun depan
Didorong oleh kelembapan dalam sektor memori, kelembapan tahun 2019 menandakan berakhirnya pertumbuh...
Power Stamp Alliance memotong keperluan CPU hos untuk memantau PSU, dan menambah reka bentuk rujukan
Perikatan (Technologies Terbenam Artesyn, Penyelesaian Kuasa Bel, Flex, dan STMicroelectronics) tela...
APEC: Kuasa SiC dan alat kuasa berasaskan awan yang bertambah baik
Keupayaan carian telah dipertingkatkan, dan terdapat menu gaya karusel yang membolehkan peranti dan ...
Dengrove menambah penjimat DC / DC penjimatan ruang dari Recom
Ia direka untuk aplikasi yang memerlukan ketumpatan kuasa tinggi dan kecekapan tinggi dan mempunyai ...
Pemproses lengan pertama tentera yang pertama untuk aplikasi hi-rel
LS1046A adalah sebahagian daripada portfolio Layerscape Lengan 64-bit NXP, dengan lengan quad-core 1...