Pilih negara atau rantau anda.

Close
Masuk Daftar E-mel:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

FTLX3613M316

Finisar CorporationFinisar Corporation
Finisar Corporation
Imej mungkin perwakilan. Lihat spesifikasi untuk butiran produk.

Gambaran Produk

Nombor Bahagian: FTLX3613M316
Pengilang / jenama: Finisar Corporation
Penerangan Produk TXRX DWDM EML 100GHZ C-BAND XFP
Helaian data: FTLX3613M316.pdf
Status RoHS Memimpin percuma / RoHS Compliant
Keadaan Stok 6137 pcs stock
Kapal Dari Hong Kong
Cara Penghantaran DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 6137 pcs
Permintaan Quote
Sila lengkapkan semua bidang yang diperlukan dengan maklumat kenalan anda. Klik " SUBMIT RFQ " kami akan menghubungi anda tidak lama lagi melalui e-mel. Atau E-mel kami:Info@infinity-electronic.com
  • Harga sasaran:(USD)
  • Qty:

Sila beri kami harga sasaran anda jika kuantiti lebih besar daripada yang dipaparkan.

  • Nombor Bahagian
  • nama syarikat
  • Nama Kenalan
  • E-mel
  • Mesej

Spesifikasi FTLX3613M316

Nombor Bahagian FTLX3613M316 Pengeluar Finisar Corporation
Penerangan TXRX DWDM EML 100GHZ C-BAND XFP Status Status Percuma / Rosh Status Memimpin percuma / RoHS Compliant
Kuantiti Tersedia 6137 pcs Lembaran data FTLX3613M316.pdf
panjang gelombang 1565nm Voltan - Bekalan 3.3V, 5V
Siri - Nama lain 1145596
pemasangan Jenis Pluggable, XFP Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) 1 (Unlimited)
Status Status Percuma / Rosh Status Lead free / RoHS Compliant Penerangan terperinci Fiber Optic Transceiver Module Fibre Channel Links 9.95 ~ 11.3Gbps 1565nm 3.3V, 5V LC Duplex Pluggable, XFP
Kadar Data 9.95 ~ 11.3Gbps Jenis penyambung LC Duplex
aplikasi Fibre Channel Links

Penghantaran

★ PENGHANTARAN PERCUMA VIA DHL / FEDEX / UPS JIKA DENGAN JUMLAH SEMUA 1,000 USD.
(HANYA UNTUK Litar Bersepadu, Perlindungan Litar, RF / JIKA dan RFID, Optoelektronik, Sensor, Transduser, Transformer, Isolator, Suis, Relay)

FEDEX www.FedEx.com Dari $ 35.00 yuran penghantaran asas bergantung kepada zon dan negara.
DHL www.DHL.com Dari $ 35.00 yuran penghantaran asas bergantung kepada zon dan negara.
UPS www.UPS.com Dari $ 35.00 yuran penghantaran asas bergantung kepada zon dan negara.
TNT www.TNT.com Dari $ 35.00 yuran penghantaran asas bergantung kepada zon dan negara.

★ Masa penghantaran akan memerlukan 2-4 Hari untuk kebanyakan negara di seluruh dunia oleh DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Sila hubungi kami jika anda mempunyai sebarang soalan mengenai penghantaran. Email kami Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

JAMINAN SELEPAS JUALAN

  1. Setiap produk dari Infinity-Semiconductor.com telah diberi tempoh jaminan 1 TAHUN. Sepanjang tempoh ini, kami dapat menyediakan penyelenggaraan teknikal percuma jika terdapat masalah tentang produk kami.
  2. Sekiranya anda mendapati masalah kualiti mengenai produk kami selepas menerimanya, anda boleh mengujinya dan memohon bayaran balik tanpa syarat jika ia dapat dibuktikan.
  3. Jika produk rosak atau tidak berfungsi, anda boleh kembali kepada kami dalam tempoh 1 tahun, semua caj pengangkutan dan kastam barangan ditanggung oleh kami.

Tag berkaitan

Produk Berkaitan

FTLX3612M359
FTLX3612M359
Pengilang: Finisar Corporation
Penerangan: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Dalam stok: 4050 pcs
Muat turun: FTLX3612M359.pdf
RFQ
FTLX3613M318
FTLX3613M318
Pengilang: Finisar Corporation
Penerangan: TXRX DWDM EML 100GHZ C-BAND XFP
Dalam stok: 4945 pcs
Muat turun: FTLX3613M318.pdf
RFQ
FTLX3613M317
FTLX3613M317
Pengilang: Finisar Corporation
Penerangan: TXRX DWDM EML 100GHZ C-BAND XFP
Dalam stok: 4079 pcs
Muat turun: FTLX3613M317.pdf
RFQ
FTLX3612M357
FTLX3612M357
Pengilang: Finisar Corporation
Penerangan: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Dalam stok: 5734 pcs
Muat turun: FTLX3612M357.pdf
RFQ
FTLX3613M315
FTLX3613M315
Pengilang: Finisar Corporation
Penerangan: TXRX DWDM EML 100GHZ C-BAND XFP
Dalam stok: 3783 pcs
Muat turun: FTLX3613M315.pdf
RFQ
FTLX3612M358
FTLX3612M358
Pengilang: Finisar Corporation
Penerangan: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Dalam stok: 2805 pcs
Muat turun: FTLX3612M358.pdf
RFQ
FTLX3613M320
FTLX3613M320
Pengilang: Finisar Corporation
Penerangan: TXRX DWDM EML 100GHZ C-BAND XFP
Dalam stok: 3821 pcs
Muat turun: FTLX3613M320.pdf
RFQ
FTLX3613M321
FTLX3613M321
Pengilang: Finisar Corporation
Penerangan: TXRX DWDM EML 100GHZ C-BAND XFP
Dalam stok: 4285 pcs
Muat turun: FTLX3613M321.pdf
RFQ
FTLX3612M360
FTLX3612M360
Pengilang: Finisar Corporation
Penerangan: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Dalam stok: 5497 pcs
Muat turun: FTLX3612M360.pdf
RFQ
FTLX3612M361
FTLX3612M361
Pengilang: Finisar Corporation
Penerangan: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Dalam stok: 4052 pcs
Muat turun: FTLX3612M361.pdf
RFQ
FTLX3613M322
FTLX3613M322
Pengilang: Finisar Corporation
Penerangan: TXRX DWDM EML 100GHZ C-BAND XFP
Dalam stok: 6881 pcs
Muat turun: FTLX3613M322.pdf
RFQ
FTLX3613M319
FTLX3613M319
Pengilang: Finisar Corporation
Penerangan: TXRX DWDM EML 100GHZ C-BAND XFP
Dalam stok: 3989 pcs
Muat turun: FTLX3613M319.pdf
RFQ

Berita Industri

Rohm menambah 10 moskets SiC automotif
"Pengenalan siri SCT3xxxxxHR membolehkan Rohm menawarkan barisan terbesar AEC-Q101 yang memenuhi sya...
ON menambah kepada SiC MOSFETs
ON Semiconductor telah memperkenalkan dua SiC MOSFET yang bertujuan untuk aplikasi EV, solar dan UPS...
APEC: TI berfikir secara lisan untuk membuat cip ac-dc dengan pendirian 15mW
"Peranti ini mencapai keseimbangan terbaik antara kecekapan tinggi dan bunyi ultra rendah sementara ...
Kandungan Penaja: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Penganalisis spektrum SIGLENT SVA1015X adalah alat yang sangat kuat dan fleksibel bagi pelbagai ukur...
Perbelanjaan peralatan pembuatan separa dijangka menurun 14% tahun ini dan berkembang 27% tahun depan
Didorong oleh kelembapan dalam sektor memori, kelembapan tahun 2019 menandakan berakhirnya pertumbuh...
Power Stamp Alliance memotong keperluan CPU hos untuk memantau PSU, dan menambah reka bentuk rujukan
Perikatan (Technologies Terbenam Artesyn, Penyelesaian Kuasa Bel, Flex, dan STMicroelectronics) tela...
APEC: Kuasa SiC dan alat kuasa berasaskan awan yang bertambah baik
Keupayaan carian telah dipertingkatkan, dan terdapat menu gaya karusel yang membolehkan peranti dan ...
Dengrove menambah penjimat DC / DC penjimatan ruang dari Recom
Ia direka untuk aplikasi yang memerlukan ketumpatan kuasa tinggi dan kecekapan tinggi dan mempunyai ...
Pemproses lengan pertama tentera yang pertama untuk aplikasi hi-rel
LS1046A adalah sebahagian daripada portfolio Layerscape Lengan 64-bit NXP, dengan lengan quad-core 1...